.

Kundlogin

Inre Styrka - Medvetet ledarskap!

CoreCode Tjänster Utbildningar Kursgårdar Konsulter Kundberättelser Styrelse/ Alumni CSR Kontakt
THE - The Human Element
FS - Förtroendefullt Samarbete
UGL in English
Jämställdhet Genus och Ledarskap
UGL - Utveckling Grupp och Ledare
6:e Dagen
UL Utvecklande Ledarskap™
RC -Radical Collaboration in English
THE -The Human Element in English

 

Besök oss på nätet!

Bokshop

Här finner ni böcker/teorier som vi bygger alla våra genomföranden på.

Vidare till bokshoppen

 

Nyheter!

Klicka vidare för att läsa mer...

Master Practitioners – Förtroendefullt samarbete
Publicerad: 2014-08-22

 

Leif Cervin och Jim Tamm kan stolt presentera tre nya ”Master Trainers” i Sverge. Elisabeth Flodin, Mis Segebo och vår alldeles egna Niclas Folkesson. De har tillsammans genomfört närmare 150 utbildningar i Förtroendefullt samarbete – Radical Collaboration. De har utbildats av Jim Tamm, Ron Luyet, Christian Rudqvist and Per-Åke Sundholm. De kommer alla tre att ansvara för att genomföra handledarutbildningar (RCTC) i Sverige framöver.

 

 
 


 

Kontakta oss

 

 

Tel. Växel 0140-770 400

 

info@corecode.se

 

Fax: 0735-27 48 50

 

 

Huvudkontor och

Faktureringsadress:

 

CoreCode International

Kullagatan 8

252 20 Helsingborg

adm@corecode.se 


 

 

Halmstadsskontoret:

Trade Center, 20 vån

Postadress: Box 874, 301 18 Halmstad

 

Stockholmskontoret:

Stortorget 3, Gamla Stan

 

Göteborgskontoret:

Göteborgs Kommunikatiomshus

Norra Hamngatan 40, vån 4
 
Helsingborgskontoret:
Kullagatan 8, vån 3
 
Oslo kontoret:

Bygdøy Allè 4

0257 Oslo

 

 

 

 

Annsofie Isaksson

Utgår från Helsingborg

+46(0) 735 31 51 89

annsofie.isaksson@corecode.se

 

 

Marie Henriksson

Utgår från Helsingborg

+46(0) 721 74 16 28

marie.henriksson@corecode.se

 

 

Michael Carlsson

Utgår från Stockholm

+46(0)705 93 38 32

michael.carlsson@corecode.se

 

 

Niclas Folkesson

Utgår från Helsingborg

+46(0)705 93 35 96

niclas.folkesson@corecode.se


 

Kurt Karlsson

Utgår från Halmstad

+46(0)709 51 95 48

kurt.karlsson@corecode.se

 

 

Magdalena Helander

Utgår från Göteborg

+46(0)703 96 77 67

magdalena.helander@corecode.se

 

 

Fredrik Löfberg

Utgår från Göteborg

+46(0)722 27 25 80

fredrik.lofberg@corecode.se

 

 

 

Meta Lagerström

Utgår från Stockholm

+46(0)708 75 53 44

meta.lagerstrom@corecode.se

 

 

 

 

 


 

 

Norge


 

 

Birger Svendsen, styrelseledamot

+47 91753857

birger.svendsen@corecode.no

 

 


Kontakta oss gärna!




Kontor:
Halmstad   |   Göteborg   |   Stockholm   |   Helsingborg   |   Oslo   |